Crede, veri teknolojisi alanına hız kazandıracak bir stratejisiyle bütünleştirdiği danışmanlık ve çözüm ortaklığı modeli ile 2011 yılında genç ve dinamik kadro ile kurulmuştur. Bu kapsamda Crede, verileri harekete geçirici bilgilerin üretilmesini sağlayıp ve yine bu nitelikli verileri bir hizmet modeli olarak müşterilerine sunmaktadır.

İşimizin temel yetkinliği, her türde veriyi değer katan eylemlere dönüştürmektir. Yapısal veriye ulaşma, makine öğrenmesi ve öngörüsel (prescriptive) analitik konularındaki uzmanlıklarımızla, kullanıcılarımıza iş faydaları yaratmaktayız.

Kurulduğu ilk günden bugüne kadar ülkemizde sektör bağımsız olarak birçok kurumsal işletmenin veri analitiği ihtiyaçlarına çözüm sağlayan Crede, yeni yerli girişimleri, yatırımları ve nitelikli proje danışmanlığı yaklaşımı ile ihtiyaçlarınıza tek elden çözüm sağlayabilecek “Güvenilir İş Ortağı” olmaya devam edecektir.

Değerlerimiz

  • Müşterilerimize katma değer yaratacağına inandığımız projeleri üstleniriz.
  • Başarımızın uygulama başarısına bağlı olduğuna inanırız. Uygulamanın tüm adımlarını gözden geçiririz.
  • Kurumsal verilerinizin gizliliği birinci önceliğimizdir.

CREDE NE ANLAMA GELİR?

Wiktionary’nin açıklamasına göre Crede, Latince “crēdō” dan gelmektedir. Latincede kısaca, “inan!” anlamına gelmektedir. Latince kelime inanılırlık, inanç ve inanç kelimeleri ile ilişkilidir.

Hikayemiz

Kariyer

Crede, veri analitiği alanında çözüm sağlayıcı kimliği ile lider konumunu korumaya yardımcı olacak, yazılım uzmanları aramaktadır. İnsan kaynakları departmanımız, her çalışanda mevcut olan potansiyeli tanımlayarak ve geliştirerek, bilgi teknolojileri alanındaki konumunu uzun sürekli kılmayı hedeflemektedir.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen iş analitiği ve teknolojileri firması olarak, çalışanlarımızın profesyonel gelişimleri için heyecan verici fırsatlar ve imkanlar sunmaktayız. Crede’de kariyerinizin geleceğine yönelik bir fırsat yaratmak istiyorsanız, özgeçmişinizi recruiting@crede.com.tr adresine elektronik posta yoluyla iletebilirsiniz.